• Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar Nysy w Goerlitz Niemcy

• 4 listopada (sobota) 2023r. grupka zawodników z M.K.P. Słowianka Gorzów Wlkp. / uczniów ZSMS z rocznika 2009 i 2010 uczestniczyła w Międzynarodowych Zawodach Pływackich o Puchar Nysy w Goerlitz Niemcy. W zawodach uczestniczyli zawodnic z Polski, Czech i oczywiście Niemiec.

Nasi zawodnicy zaprezentowali się bardzo dobrze, zdobywając 9 medali, wśród nich byli: Franciszek Cichy (200m st. grzbietowym- złoty medal i na 100 m st. grzbietowym - brązowy), Oliwier Dąbrowski (200m st. dowolnym i grzbietowym - srebrne medale oraz na 100m st. dowolnym-brązowy medal); Tymoteusz Bednarczyk (200m st. grzbietowym- brązowy medal); Bartosz Biskupski (2 medale srebrne na 100m st. dowolnym   i motylkowym); Tymoteusz Skrzypacz (medal złoty na 200m st. zmiennym) - wszyscy rocznik 2010  oraz Bartosz Fabjańczyk wywalczył 4 m-ce na 100m st. klasycznym 2009r.

Wszystkie wywalczone miejsca i medale zostały okraszone nowymi rekordami życiowymi. Gratulacje dla naszych zawodników i uczniów ZSMS w Gorzowie.

• Dzień postaci z bajki - 6.11.2023

• Dnia 6 Listopada w naszej szkole odbędzie się dzień postaci z bajki. Przebierz się za swoją ulubioną postać z bajki a zostaniesz zwolniony z niezapowiedzianych kartkówek oraz pytań przy tablicy.