• Spotkajmy się w bibliotece

• W roku szkolnym 2023/24 Biblioteka Pedagogiczna WOM w Gorzowie Wlkp. zaprosiła bibliotekarzy z naszego miasta to udziału w comiesięcznych spotkaniach Sieci współpracy i samokształcenia dla bibliotekarzy Spotkajmy się w bibliotece. Nasze Panie bibliotekarki, Maja Wilczewska i Monika Żołędziejewska, aktywnie uczestniczyły w spotkaniach sieci i odwiedziły bibliotekę szkolną Szkoły Podstawowej nr 15, nr 16 oraz Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego. Uczestniczki sieci były dla siebie inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań oraz wsparcie w rozwiązywaniu problemów bibliotecznych problemów życia codziennego.

W maju p. Maja i p. Monika postanowiły zaprosić koleżanki do fachu do naszej biblioteki. Było to ostatnie spotkanie w tym roku szkolnym i stanowiło swoiste podsumowanie rocznej pracy sieci. Był to czas, w którym nasza biblioteka mogła zaprezentować swoje zbiory, opowiedzieć o różnorodnych akcjach i projektach, w których bierze udział oraz pochwalić się zdobytymi wyróżnieniami.

Było to dla nas wielki zaszczyt móc gościć koleżanki bibliotekarki z bibliotek szkolnych z SP nr 15, SP nr 6, SP nr 10,  Społecznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Edukacyjnego oraz Biblioteki Pedagogicznej.

W przyszłym roku również planujemy czynnie włączyć się w działania kolejnej sieci dla bibliotekarzy.

• „Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego”, „Memoriał im. Piotra Filaka”, „Memoriał im. Bolesława Stockiego”.

• ZAPROSZENIE

KS G’POWER Gorzów ma zaszczyt zaprosić na „Regaty Kajakowe im. Piotra Głażewskiego”, „Memoriał im. Piotra Filaka”, „Memoriał im. Bolesława Stockiego”.

Zawody odbędą się 12-05-2024 r. na rzece Warcie – przy przystani KS G’POWER Gorzów ul. Fabryczna 177 w Gorzowie Wlkp.

Zawodnicy wystartują na dystansie 1000 metrów w kategorii:

- dzieci;

- młodzicy;