• Konkurs DYNIOWE DZIEŁA

• Zapraszamy dzieci do zabawy na najzabawniejszą postać dyni. Zrób, ozdób, spraw by dynia dostała nową formę i przynieś do 25 października do sali nr 10, do pani Arlety. Najciekawsze prace nagrodzimy. Konkurs dla klas 1-3 i 4-8.

• Licealiści na wycieczce w Poczdamie

• Klasy Liceum Zespoł Szkół Mistrzostwa Sportowego spędziły piekny dzień zwiedzając Poczdam. Była to niesamowita lekcja historii w Pałacu Cecilienhof i Pałacu Sanssouci. Licealiści zwiedzili piękne pałacowe ogrody i posmakowali smakołyki holenderskiej dzielnicy.

• 6a i 8b w Poznaniu

• W piątek 7 października klasa 6a i 8b wybrały się na wycieczkę do Poznania. Zwiedzili m.in. Palmiarnię i Katedrę oraz nauczyli się robić rogale Świętomarcińskie.

• Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym

• W ostatni weekend tj. 16-18.09.2022 r. nasi uczniowie reprezentujący KS G'POWER Gorzów brali udział w morderczych zawodach jakimi są Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym. Nie dość że trzeba pływać, to jeszcze trzeba biegać po piasku z kajakiem. Na dodatek w tym roku pogoda nie rozpieszczała. Było zimno, mokro i na dodatek tak wiało, że fala zalewała kajaki. Nam to jednak nie przeszkadzało. Była to ostatnia impreza mistrzowska w tym roku i oczywiście zakończona z przytupem. Nasi uczniowie pomimo, że pojechali tylko w 7 osobowej grupie wywalczyli 7 medali tj.

Złote:

1. Paweł Szott - K-1 10,5 km młodzików 2008

2. Maciej Bargiel - K-1 10,5 km młodzików 2009

3. Julia Kamieniecka - K-1 3,5 km dzieci dz.

4. Mikołaj Kleist - K-1 3,5 km dzieci chł.

Srebrne:

1. Bartosz Kulpa - K-1 10,5 km młodzików 2009

2. Kacper Kleist /były uczeń ZSS/ - K-1 14 km juniorow mł.

Brązowe:

1. Gabrysia Krawczyk - K-1 7 km młodziczek 2009

IV miejsce:

1. Adrian Seliwański /były uczeń ZSS/– K-1 28 km seniorów
            2. Adrian Seliwański /były uczeń ZSS/– K-1 3,5 km seniorów

V miejsce:

1. Hania Klisiewicz - K-1 7 km młodziczek 2008

• Klasa 4s w Klubie Sportowym Admira

• Klasa 4s z trenerem Sebastianem Wierzbickim na zajęciach treningowych w Klubie Sportowym Admira Zapoznali się z zasadami bezpieczeństwa treningu na wodzie, poznali obiekt: sale ergometrów, sale tradycji, warsztat szkutniczy, siłownie.

Każdy uczeń mógł spróbować swoich umiejętności na ergometrze kajakowym

• Audycje muzyczne z Bachmanem

• W piątek 30.09 klasy 1-5 brały udział w audycji muzycznej z Bachmanem organizowanej w naszej szkole. Dzieci zapoznały się z piosenkami protestsong wykonanymi przez beatboksera, mistrza Polski MR Klamka.

• Europejski tydzień sportu - #BEACTIVE w naszej szkole

• Klasa 8 brała udział w biegu sztafetowym.
            Klasa 1p i 2p uczestniczyła w wyścigach rzędów.
            Na przystani nasi uczniowe brali udział w biciu rekordu na maratonie na ergometrze wioślarskim 42km. Czas w tym roku uzyskaliśmy 3 godz. 7 min.
            Super zabawa i uśmiech nam towarzyszyły!