• Gala wręczenia stypendiów naukowych i artystycznych

• Uczniowie naszej szkoły Sandra Reutt kl.8a i Gabriel Lewandowski kl.8la uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia stypendiów naukowych i artystycznych dla najzdolniejszej młodzieży miasta Gorzowa. Oprócz jednorazowego stypendium nasi laureaci otrzymali z rąk prezydenta miasta Jacka Wójcickiego dyplomy i gratulacje.

• 27. Międzynarodowy Festiwal Tańca "FOLK HARBOR" Gorzów 2023 24 - 30 czerwca 2023 r.

• W dniach 24 - 30 czerwca 2023 r. ponownie Gorzów Wielkopolski wypełni się tancerzami z różnych zakątków świata. W tych dniach będzie odbywał się 27. Międzynarodowy Festiwal Tańca (MFT) organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Gorzowie Wielkopolskim. Oprócz koncertów konkursowych zaplanowane są inne wydarzenia w różnych częściach miasta, a także w Kłodawie.

Szczegółowy program festiwalu znajduje się w załączniku: PROGRAM FESTIWALU

• Niuton nie pyton

• 6 czerwca 2023 r. Wiktoria Bernacka, Ula Kochańska, Natalia Myka, Julia Olek i Marysia Tomaszewska z klasy 8p oraz Gabrysia Krawczyk z klasy 8kwp wzięły udział w 9. edycji konkursu fizycznego "Niuton nie pyton". Konkurs organizowany jest przez I Liceum Ogólnokształcące oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny, pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.

• SOWA w Witnicy - klasa 4s

• 5 czerwca klasa 4s uczestniczyła w zajęciach w witnickiej Strefie Odkrywania, Wyobraźni i Aktywności (w skrócie SOWA), która jest pilotażowym projektem Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Centrum Nauki Kopernik. Po zajęciach, w oczekiwaniu na pociąg powrotny, odwiedziliśmy Park Drogowskazów.

• Wielopokoleniowy piknik sportowy

• Za nami WIELOPOKOLENIOWY PIKNIK SPORTOWY. Była zumba, wspólna gimnastyka, pokazy tańca, stanowiska z konkurencjami sportowymi, marsz nordic walking, radiowóz policyjny i kiermasz ciast. A także  wspólne malowanie płotu i na zakończenie losowanie nagród wśród aktywnych uczestników pikniku. Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.