• Harmonogram prób sprawności fizycznej dla kandydatów do VII Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego

• HARMONOGRAM PRÓB SPRAWNOŚCI FIZYCZNEJ (PSF) DLA KANDYDATÓW DO VII LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w ZESPOLE SZKÓŁ MISTRZOSTWA SPORTOWEGO w GORZOWIE WIELKOPOLSKIM.

LEKKA ATLETYKA: ŚRODA - 7 czerwca 2023 r., godz. 16.00-17.30

Stadion LA, ul. Mickiewicza 37 / Gorzów

Odpowiedzialna:  p. Agnieszka Woźniak

KAJAKARSTWO: PONIEDZIAŁEK - 12 czerwca 2023 r., godz. 16.00-17.30

Przystań KS ADMIRA, ul. Wał Okrężny 32 / Gorzów

Odpowiedzialny:  p. Rafał Krajewski

PIŁKA WODNA: PIĄTEK - 2 czerwca 2023 r., godz. 18.30-20.00

CSR SŁOWIANKA,  ul. Słowiańska 14 / Gorzów

Odpowiedzialny:  p. Sebastian Żabski

PŁYWANIE: WTOREK - 6 czerwca 2023 r., godz. 15.30-17.00

CSR SŁOWIANKA,  ul. Słowiańska 14 / Gorzów

Odpowiedzialny:  p. Przemysław Paradowski

WIOŚLARSTWO: PONIEDZIAŁEK - 5 czerwca 2023 r., godz. 16.00-17.30

Przystań AZS-AWF rz. Warta, ul. Fabryczna / Gorzów

Odpowiedzialny:  p. Piotr Basta

Dyrektor ZSMS

• Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

• Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 11 oraz Szkoły Podstawowej nr 3 Mistrzostwa Sportowego uzyskali bardzo dobre wyniki w konkursach przedmiotowych. Największe sukcesy naszych uczniów w tym roku szkolnym to:

Gabriel Lewandowski kl. 8la – tytuł laureata w Konkursie Przedmiotowym z Matematyki.

Gabriel Lewandowski kl. 8la – tytuł laureata w Konkursie Przedmiotowym z Geografii.

Sandra Reutt kl. 8a - tytuł laureata w Konkursie Przedmiotowym z Języka niemieckiego.

Maria Tomaszewska kl. 8pa - tytuł finalisty w Konkursie Przedmiotowym z Historii.

Wiktoria Bernacka kl. 8pa - tytuł finalisty w Konkursie Przedmiotowym z Historii.

Ewa Haszto kl. 6a - tytuł finalisty w Konkursie Przedmiotowym z Języka angielskiego.

Adam Kuściński kl. 8pwk - tytuł finalisty w Konkursie Przedmiotowym z Języka angielskiego.

Kajetan Wojczyszyn kl. 8a - tytuł laureata w Konkursie Biologicznym Szaferada pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Maria Tomaszewska kl. 8pa - II miejsce i tytuł finalisty w konkursie historycznym "Nie gniewaj się na mnie Polsko..." pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Wiktoria Bernacka kl. 8pa - II miejsce i tytuł finalisty w konkursie historycznym "Nie gniewaj się na mnie Polsko..." pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Amanda Kowalska kl. 8la - II miejsce i tytuł finalisty w konkursie historycznym "Nie gniewaj się na mnie Polsko..." pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty.

Stanisław Budzyński kl.8b, Antoni Zych kl.8b, Bartek Machowski kl.8a, Gabriel Lewandowski kl.8la - I miejsce w konkursie matematycznym im. Majki Ostrowskiej pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty, Gabriel Lewandowski uzyskał tytuł laureata tego konkursu.

• Próby sprawności fizycznej dla kandydatów do ZSMS

• Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że próby sprawności fizycznej (PSF) będące elementem procesu rekrutacji do poszczególnych oddziałów sportowych i mistrzostwa sportowego, przeprowadzone zostaną zgodnie z poniższym harmonogramem i zasadami:

1/ do klasy 1 VII LOMS w ZSMS w okresie  01 – 14 czerwca 2023 r. – próby przeprowadzone zostaną w trakcie zajęć treningowych zgodnie z procedurami ustalonymi dla poszczególnych dyscyplin, przez trenerów tych dyscyplin w oparciu o wytyczne właściwego Polskiego Związku Sportowego,

2/ do klasy 4 pływackiej i 4 interdyscyplinarnej (kajakarstwo, wioślarstwo, LA, p.wodna) SP3MS w ZSMS w okresie do 14 czerwca 2023 r. – kwalifikacja kandydatów przeprowadzona zostanie przez trenerów poszczególnych dyscyplin, w oparciu o wytyczne właściwego Polskiego Związku Sportowego.

Listy kandydatów, którzy uzyskali pozytywne wyniki PSF Komisja Rekrutacyjna poda do publicznej wiadomości 16 czerwca 2023 r.

Dyrektor ZSMS

• Lekcja informatyki z drukarką 3D

• W ramach działań związanych z programem Laboratoria Przyszłości realizowanym przez Ministerstwo Edukacji i Nauki nasi uczniowie uczyli się tworzyć modele 3D i eksportować je na drukarkę 3D. W trakcie lekcji informatyki poznali budowę, sposób działania oraz zasady bezpiecznego korzystania z drukarki 3D, a także wydrukowali pierwsze uprzednio zaprojektowane obiekty. Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem.

• Laboratoria Przyszłości - lekcja matematyki z wykorzystaniem okularów VR

• Klasa 4s podczas zajęć na lekcji matematyki poznawała figury przestrzenne z wykorzystaniem okularów VR zakupionych w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”. Uczniowie brali udział w zajęciach oglądając prostopadłościany i sześciany w wirtualnej rzeczywistości. Uczniowie bardzo chętnie dzielili się między sobą wrażeniami i wiedzą.