• Próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klasy 1 pływackiej SP3MS

• Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego w Gorzowie Wielkopolskim informuje, że próby sprawności fizycznej (PSF) będące elementem procesu rekrutacji do klasy 1 pływackiej Szkoły Podstawowej Nr 3 Mistrzostwa Sportowego w ZSMS, przeprowadzone zostaną:

15 kwietnia 2023 r., (sobota), o godzinie 10.00,

na pływalni CSR „Słowianka”. Zbiórka kandydatów z opiekunami w holu Słowianki o godz. 09.50. Do zebranych kandydatów wyjdzie trener przeprowadzający próby, przekaże informacje organizacyjne dotyczące przebiegu prób oraz przeprowadzi przez kasy kandydata z opiekunem (z dzieckiem może wejść tylko jeden opiekun). Dziecko przystępujące do PSF powinno posiadać: strój pływacki – przylegający do ciała, czepek, klapki, ręcznik.

Za bezpieczeństwo dzieci w szatniach, pod natryskami oraz podczas przeprowadzania prób odpowiadają opiekunowie dzieci.

Dyrektor ZSMS